خط تولید کنسرو گوشتی

انواع خط تولید کنسرو گوشتی سیمرکو

خط تولید کنسرو تن ماهی سیمرکو

خط تولید کنسرو تن ماهی

خط تولید کنسرو تن ماهی ساخت شرکت سیمرکو، با بهره‌گیری از دستگاه اتوکلاو تمام‌اتوماتیک، با هر دو مکانیسم تحت خلا و تحت فشار، محصولی با پخت یکنواخت و کیفیت بالا ارائه می‌دهد. این خط، برای تولید محصولاتی نظیر کنسرو تن ماهی، کنسرو ماهی قزل‌آلا، کنسرو ماهی ساردین و کنسرو میگو قابل بهره‌برداری می‌باشد.

خط تولید کنسرو تن ماهی

خط تولید کنسرو غذای حیوانات خانگی

گروه صنعتی سیمرکو برای نخستین بار در ایران، راه‌اندازی خط تولید کنسرو غذای حیوانات خانگی را با انجام اصلاحاتی در تکنولوژی تولید محصولات کنسروی، ارائه داده و تا به امروز بیش از ۴ پروژه موفق را در کشور راه اندازی نموده است.

خط تولید کنسرو غذای حیوانات خانگی
خط تولید کنسرو کله پاچه سیمرکو

خط تولید کنسرو کله پاچه

خط تولید کنسرو کله‌پاچه ساخت شرکت سیمرکو، با بهره‌گیری از ماشین‌آلات تمام‌اتوماتیک آماده‌سازی، تولید و بسته‌بندی، جهت تولید و بسته‌بندی کنسرو کله‌پاچه، کنسرو سیرابی و کنسرو گوشت مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. ظرفیت تولید محصول در این خط، بسته به نوع ماشین‌آلات و شکل اجرا، ۱۵ هزار الی ۲۴ قوطی در روز می‌باشد.

خط تولید کنسرو کله پاچه
خط تولید کنسرو مرغ سیمرکو

خط تولید کنسرو مرغ

خط تولید کنسرو مرغ جهت انجام فرآیندهای پردازشی نظیر پاکسازی، یخزدایی و بی‌استخوان کردن و نهایتا فرآیندهای تولید و بسته‌بندی کنسرو مرغ در قوطی، مورد استفاده قرار می‌گیرد. ظرفیت خط تولید کنسرو تن مرغ بسته با توجه به نوع ماشین‌آلات پرکن و درب‌بند به‌کار گرفته‌ شده در خط تعیین می‌شود و از 15 تا 24 هزار قوطی کنسرو در روز متغیر می‌باشد.

خط تولید کنسرو مرغ

فیلم خط تولید کنسرو گوشتی

فیلم خط تولید کنسرو گوشتی

قیمت خط تولید کنسرو گوشتی

 

خرید خط تولید کنسرو گوشتی

استعلام قیمت خط تولید محصولات کنسروی گوشتی

خطوط تولید کنسروهای گوشتی بسته به نوع و ظرفیت ماشین‌آلات و همچنین میزان اتوماسیون به کار گرفته‌شده در خط، دارای قیمت‌های متفاوتی می‌باشند. دستگاه‌های اتوکلاو اتومات، اگزاست، پرکن، محلول‌ریز و درب‌بند اتومات، عمده‌ترین ماشین‌آلاتی هستند که تعیین‌کننده قیمت نهایی خط تولید کنسرو گوشتی می‌باشند.

جهت استعلام آخرین قیمت‌ تما‌م شده خطوط تولید کنسرو تن ماهی، کنسرو غذای حیوانات خانگی، کنسرو کله‌پاچه و کنسرو مرغ، با بخش فروش سیمرکو در تماس باشید.

راه‌اندازی خط تولید کنسرو گوشتی

راه‌اندازی خط تولید: از ایده اولیه تا تولید محصول نهایی

ماشین‌آلات خط تولید کنسرو گوشتی

خط تولید کنسرو گوشتی شامل بخش‌های زیر است:

بهره‌برداری‌های رایج از خط تولید کنسرو گوشتی

خط تولید کنسرو گوشتی در موارد زیر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد:

سوالات متداول در زمینه راه‌اندازی خط تولید کنسرو گوشتی

کنسرو گوشتی به‌عنوان یک غذای کامل با فرمولاسیون‌های متنوع، شناخته می‌شود که به‌دلیل ماندگاری طولانی‌مدت، محصول بسیار مناسبی جهت عرضه در بازارهای داخلی و خارجی می‌باشد. محصولات کنسرو گوشتی از نظر مصرف‌کننده نهایی در قالب دو گروه عمده کنسروهای قابل مصرف توسط انسان و کنسروهای غذای حیوانات خانگی بخش‌بندی می‌شوند. تفاوت عمده محصولات کنسروی گوشتی برای انسان و حیوانات اهلی، عمدتا به فرمولاسیون مواد مربوط می‌شود، در حالی‌که شکل کلی فرآیندها تقریبا یکسان است.

گروه صنعتی سیمرکو تاکنون چندین پروژه راه‌اندازی کارخانه‌های کنسرو گوشتی به‌ویژه در مورد خط تولید تن ماهی و خط تولید کنسرو غذای حیوانات خانگی اجرا نموده است. پاسخ به پرسش‌ها و دغدغه‌هایی که طی چندین سال با سیمرکو در تعامل بوده‌‌اند، می‌تواند راهنمای مناسبی باشد برای افرادی که قصد دارند به تازگی در حوزه تولید این محصول قدم گذارند. بخشی از مهم‌ترین این سوالات متدوال، در ادامه مطرح می‌شوند.

از خط تولید کنسرو گوشتی چه‌ نوع بهره‌برداری‌هایی می‌توان کرد؟

عمده‌ترین انواع بهره‌برداری در خط تولید کنسرو گوشتی مربوط به تولید محصولاتی از قبیل کنسرو تن ماهی، کنسرو مرغ، کنسر کله‌پاچه، کنسرو گوشت گوساله و کنسرو غذای حیوانات خانگی می‌باشد. شرکت سیمرکو در زمینه تولید هر کدام از انواع چنین محصولاتی، ماشین‌آلات خط تولید را با توجه به نیازهای کارفرما، به‌صورت اختصاصی، طراحی و اجرا می‌نماید.

چطور می‌توان خط تولید را در کوتاهترین زمان و با حداقل قیمت خط، راه‌اندازی کرد؟

گروه صنعتی سیمرکو، امکان ویژه‌ای را برای کارآفرینانی که قصد دارند خط تولید را در کوتاه‌ترین زمان و با حداقل قیمت، راه‌اندازی کنند، در نظر گرفته است. اورهال‌سازی ماشین‌آلات دست‌دوم علاوه بر اینکه تا ۴۰ درصد از هزینه‌های اولیه سرمایه‌گذاری را کاهش می‌دهد، موجب می‌شود تا در کوتاهترین زمان (معمولا کمتر از ۲ ماه)، خط تولید مورد نظر کارفرما، اجرایی شود.

ظرفیت تولید محصول در خط تولید کنسرو گوشتی چقدر است؟

خطوط تولید ساخت سیمرکو، بسته به نیازسنجی کارفرما که درجلسه مشاوره پیش از اجرای پروژه انجام می‌شود، عمدتا در انواع کارگاهی و صنعتی طراحی و پیاده‌سازی می‌شوند. ظرفیت تولید محصول بسته به شکل اجرا و نوع خط تولید، متغیر خواهد بود. به‌عنوان مثال یک خط تولید کنسرو غذای حیوانات خانگی، در حالت کارگاهی قابلیت تولید ۱۲۵۰ عدد قوطی و در حالت صنعتی، قابلیت تولید ۳۷۵۰ عدد قوطی ۸۰۰ گرمی را خواهد داشت.

برای اجرای خط تولید کنسرو گوشتی چقدر فضا مورد نیاز است؟

فضای مورد نیاز برای اجرای خط تولید با توجه به ظرفیت و نوع اجرای آن بر حسب کارگاهی یا صنعتی می‌تواند متفاوت باشد. به‌عنوان مثال، مساحت مورد نیاز سالن تولید در خط تولید کارگاهی تن ماهی برابر ۶۰۰ متر مربع و در خط تولید صنعتی آن برابر با ۱۲۰۰ مترمربع خواهد بود.

بازار محصولات کنسرو گوشتی چگونه است؟

کنسروهای گوشتی سهم قابل توجهی از بازار فرآورده‌های کنسروی را به خود اختصاص می‌دهند. فرآورده‌هایی چون تن ماهی، کنسرو گوشت و مرغ به‌ویژه در کشورهای همسایه ایران ، دارای بازارهایی با ظرفیت‌های بزرگ می‌باشند. خط تولید کنسرو گوشتی سیمرکو از قابلیت تولید محصول با فرمولاسیون‌هایی که برای ذائقه‌های گوناگون بهینه شده باشد، برخوردار است.

گروه صنعتی سیمرکو با اجرای پروژه‌هایی نظیر خط تولید تمام‌اتوماتیک تن ماهی در ترکیه و چندین خط تولید غذای حیوانات خانگی در ایران، تجربیات ارزنده‌ای را در زمینه طراحی، ساخت و اجرای انواع خط تولید کنسرو گوشتی، کسب نموده است. جهت مشاهده پروژه‌های راه‌اندازی خط تولید ، صفحه پروژه‌های سیمرکو را مشاهده نمایید.