خط تولید کنسرو گوشتی

انواع خط تولید کنسرو گوشتی سیمرکو

خط تولید کنسرو تن ماهی سیمرکو

خط تولید کنسرو تن ماهی

خط تولید کنسرو تن ماهی ساخت شرکت سیمرکو، با بهره‌گیری از دستگاه اتوکلاو تمام‌اتوماتیک، با هر دو مکانیسم تحت خلا و تحت فشار، محصولی با پخت یکنواخت و کیفیت بالا ارائه می‌دهد. این خط، برای تولید محصولاتی نظیر کنسرو تن ماهی، کنسرو ماهی قزل‌آلا، کنسرو ماهی ساردین و کنسرو میگو قابل بهره‌برداری می‌باشد.

خط تولید کنسرو تن ماهی
خط تولید کنسرو غذای حیوانات خانگی سیمرکو

خط تولید کنسرو غذای حیوانات خانگی

خط تولید کنسرو غذای حیوانات خانگی ساخت شرکت سیمرکو، با استفاده از دستگاه‌های فرمولاسیون جهت پخت و ترکیب مواد اولیه، طیف وسیعی از محصولات با فرمولاسیون‌های متنوع را تولید می‌نماید. این خط، برای تولید محصولاتی نظیر پته، پوچ سگ، چانک و بستنی گربه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

خط تولید کنسرو غذای حیوانات خانگی
خط تولید کنسرو کله پاچه سیمرکو

خط تولید کنسرو کله پاچه

خط تولید کنسرو کله‌پاچه ساخت شرکت سیمرکو، با بهره‌گیری از ماشین‌آلات تمام‌اتوماتیک آماده‌سازی، تولید و بسته‌بندی، جهت تولید و بسته‌بندی کنسرو کله‌پاچه، کنسرو سیرابی و کنسرو گوشت مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. ظرفیت تولید محصول در این خط، بسته به نوع ماشین‌آلات و شکل اجرا، ۱۵ هزار الی ۲۴ قوطی در روز می‌باشد.

خط تولید کنسرو کله پاچه
خط تولید کنسرو مرغ سیمرکو

خط تولید کنسرو مرغ

خط تولید کنسرو مرغ جهت انجام فرآیندهای پردازشی نظیر پاکسازی، یخزدایی و بی‌استخوان کردن و نهایتا فرآیندهای تولید و بسته‌بندی کنسرو مرغ در قوطی، مورد استفاده قرار می‌گیرد. ظرفیت خط تولید کنسرو تن مرغ بسته با توجه به نوع ماشین‌آلات پرکن و درب‌بند به‌کار گرفته‌ شده در خط تعیین می‌شود و از 15 تا 24 هزار قوطی کنسرو در روز متغیر می‌باشد.

خط تولید کنسرو مرغ

فیلم خط تولید کنسرو گوشتی

فیلم خط تولید کنسرو گوشتی

قیمت خط تولید کنسرو گوشتی

 

خرید خط تولید کنسرو گوشتی

استعلام قیمت خط تولید محصولات کنسروی گوشتی

خطوط تولید کنسروهای گوشتی بسته به نوع و ظرفیت ماشین‌آلات و همچنین میزان اتوماسیون به کار گرفته‌شده در خط، دارای قیمت‌های متفاوتی می‌باشند. دستگاه‌های اتوکلاو اتومات، اگزاست، پرکن، محلول‌ریز و درب‌بند اتومات، عمده‌ترین ماشین‌آلاتی هستند که تعیین‌کننده قیمت نهایی خط تولید کنسرو گوشتی می‌باشند.

جهت استعلام آخرین قیمت‌ تما‌م شده خطوط تولید کنسرو تن ماهی، کنسرو غذای حیوانات خانگی، کنسرو کله‌پاچه و کنسرو مرغ، با بخش فروش سیمرکو در تماس باشید.

راه‌اندازی خط تولید کنسرو گوشتی

راه‌اندازی خط تولید: از ایده اولیه تا تولید محصول نهایی

ماشین‌آلات خط تولید کنسرو گوشتی

خط تولید کنسرو گوشتی شامل بخش‌های زیر است:

بهره‌برداری‌های رایج از خط تولید کنسرو گوشتی

خط تولید کنسرو گوشتی در موارد زیر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد:

کنسرو تن ماهی

کنسرو تن ماهی

کنسرو میگو

کنسرو میگو

کنسرو غذای پت

کنسرو غذای پت

کنسرو کله‌پاچه

کنسرو کله‌پاچه

کنسرو مرغ

کنسرو مرغ

سوالات متداول در زمینه راه‌اندازی خط تولید کنسرو گوشتی

کنسرو گوشتی به‌عنوان یک غذای کامل با فرمولاسیون‌های متنوع، شناخته می‌شود که به‌دلیل ماندگاری طولانی‌مدت، محصول بسیار مناسبی جهت عرضه در بازارهای داخلی و خارجی می‌باشد. محصولات کنسرو گوشتی از نظر مصرف‌کننده نهایی در قالب دو گروه عمده کنسروهای قابل مصرف توسط انسان و کنسروهای غذای حیوانات خانگی بخش‌بندی می‌شوند. تفاوت عمده محصولات کنسروی گوشتی برای انسان و حیوانات اهلی، عمدتا به فرمولاسیون مواد مربوط می‌شود، در حالی‌که شکل کلی فرآیندها تقریبا یکسان است.

گروه صنعتی سیمرکو تاکنون چندین پروژه راه‌اندازی کارخانه‌های کنسرو گوشتی به‌ویژه در مورد خط تولید تن ماهی و خط تولید کنسرو غذای حیوانات خانگی اجرا نموده است. پاسخ به پرسش‌ها و دغدغه‌هایی که طی چندین سال با سیمرکو در تعامل بوده‌‌اند، می‌تواند راهنمای مناسبی باشد برای افرادی که قصد دارند به تازگی در حوزه تولید این محصول قدم گذارند. بخشی از مهم‌ترین این سوالات متدوال، در ادامه مطرح می‌شوند.

گروه صنعتی سیمرکو با اجرای پروژه‌هایی نظیر خط تولید تمام‌اتوماتیک تن ماهی در ترکیه و چندین خط تولید غذای حیوانات خانگی در ایران، تجربیات ارزنده‌ای را در زمینه طراحی، ساخت و اجرای انواع خط تولید کنسرو گوشتی کسب نموده است. جهت مشاهده پروژه‌های راه‌اندازی خط تولید ، صفحه پروژه‌های سیمرکو را مشاهده نمایید.