خط تولید مربا و عسل

انواع خط تولید مربا و عسل سیمرکو

خط تولید مربا آلبالو سیمرکو

خط تولید مربای آلبالو

خط تولید مربای آلبالو ساخت شرکت سیمرکو ، با بهره‌گیری از ماشین‌آلات تمام‌اتوماتیک سورتنیگ، هسته‌گیر و دم‌گیر آلبالو، فرآیند آماده‌سازی را انجام داده و محصول نهایی را طی فرآیندهایی کاملا اتوماتیک با ماشین‌آلات تغلیظ‌کننده بچ، فرمولاسیون، پرکن ردیفی، درب‌بند شیشه و تونل‌پاستور، تولید می‌نماید. این خط جهت تولید انواع مربا و مارمالاد آلبالو مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

خط تولید مربای آلبالو
خط تولید مربای هویج سیمرکو

خط تولید مربای هویج

خط تولید مربای هویج ساخت شرکت سیمرکو با بهره‌گیری از ماشین‌آلات فرآوری تمام‌اتوماتیک نظیر ماشین سورتینگ، پوست‌گیر و رنده‌کن صنعتی، هویج را جهت عملیات مرباسازی آماده‌ کرده و با استفاده از فرآیندهای فرمولاسیون و پخت تحت خلا، محصول نهایی را تولید می‌نماید. این خط جهت تولید انواع مربا و مارمالاد هویج با فرمولاسیون‌های متنوع، قابل بهره‌برداری می‌باشد.

خط تولید مربای هویج
خط تولید مربای به سیمرکو

خط تولید مربای به

خط تولید مربای بِه ساخت شرکت سیمرکو، جهت تولید انواع مربای بِه و مربای سیب در اشکال تکه‌ای و رنده‌شده مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. فرآیندهای آماده‌سازی و تولید در این خط، به شکل کاملا اتوماتیک و توسط ماشین‌آلات سورتینگ، پوست‌گیر، قاچ‌کن، فرمولاسیون، بچ، پرکن پیستونی و درب‌بند شیشه انجام می‌شود. در این خط، علاوه بر تولید مربای بِه، تولید محصولاتی نظیر مربای بالنگ و محصولات ترکیبی نظیر مربای میکس به و هویج، نیز امکان‌پذیر می‌باشد.

خط تولید مربای به
خط تولید مربای توت فرنگی سیمرکو

خط تولید مربای توت‌فرنگی

خط تولید مربای توت‌فرنگی ساخت شرکت سیمرکو، با ماشین‌آلات تمام‌اتوماتیک شستشو و سورتینگ، توت‌فرنگی را با حفظ بافت اصلی و بدون دفورمه شدن جهت تولید مربا آماده کرده و عملیات پخت را توسط مکانیسم حرارت تحت خلا با دستگاه تغلیظ‌کننده بچ انجام می‌دهد. این خط، جهت تولید محصولاتی نظیر مربا و مارمالاد توت‌فرنگی و سایر انواع توت‌ها نظیر مربای شاه‌توت و مربای تمشک قابل بهره‌برداری می‌باشد.

خط تولید مربای توت‌فرنگی
خط تولید مربای گل سیمرکو

خط تولید مربای گل‌محمدی

خط تولید مربای گل‌محمدی ساخت شرکت سیمرکو، با بهره‌گیری از ماشین‌آلاتی چون تغلیظ‌کننده بچ و فرمولاسیون دو طبقه، جهت تولید مربا و مارمالاد گل با انواع شهدهای فرموله‌شده مورد استفاده قرار می‌گیرد. این خط، در تولید انواع محصولاتی نظیر مربای گل و مربای بهار نارنج که مواد اولیه‌آنها به‌صورت فله و پاک‌شده به‌ کارخانه آورده می‌شوند، قابل بهره‌برداری خواهد بود.

خط تولید مربای گل‌محمدی
خط بسته بندی عسل سیمرکو

خط بسته‌بندی عسل

خط بسته‌بندی عسل ساخت شرکت سیمرکو، با ماشین‌آلات تمام‌اتوماتیک پرکن مایعات غلیظ و درب‌بند شیشه، جهت بسته‌بندی عسل در شیشه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. عملیات بسته‌بندی نهایی در این خط، به‌صورت اتوماتیک و توسط ماشین‌آلاتی چون غلاف‌زن، لیبل‌زن و شیرینک‌پک انجام می‌شود.

خط بسته‌بندی عسل

فیلم خط تولید مربا و عسل

فیلم خط تولید مربا و عسل

قیمت خط تولید مربا

 

خرید خط تولید مربا

استعلام قیمت خط تولید مربا

قیمت خط تولید مربا ارتباط مستقیم به ظرفیت و نوع ماشین‌آلاتی دارد که در خط تولید مورد استفاده قرار می‌گیرند.  استفاده از دستگاه تغلیظ‌کننده بچ به‌ویژه در خطوط تولید مربا با ظرفیت بالا تا حدود زیادی می‌تواند قیمت خط را افزایش دهد. با این حال مزیت استفاده از دستگاه بچ، قابلیت تغییر بهره‌برداری خط تولید مربا به‌عنوان خط تولید رب گوجه‌فرنگی است.

جهت استعلام آخرین قیمت‌ تما‌م شده خطوط تولید مربای آلبالو، مربای هویج، مربای به، مربای توت‌فرنگی، مربای گل و خط بسته‌بندی عسل با بخش فروش سیمرکو در تماس باشید.

راه‌اندازی خط تولید مربا و عسل

راه‌اندازی خط تولید: از ایده اولیه تا تولید محصول نهایی

ماشین‌آلات خط تولید مربا

خط تولید مرباشامل بخش‌های زیر است:

بهره‌برداری‌های رایج از خط تولید مربا

رایج‌ترین انواع بهره‌برداری از خط تولید مربا در ایران عبارتند از:

مربای هویج

مربای هویج

مربای آلبالو

مربای آلبالو

مربای بِه

مربای بِه

مربای توت‌فرنگی

مربای توت‌فرنگی

مربای گُل

مربای گُل

سوالات متداول در زمینه راه‌اندازی خط تولید مربا

راه‌اندازی خط تولید مربا، به‌ویژه برای افرادی نظیر باغداران که دسترسی آسانی به میوه دارند، می‌تواند ارزش افزوده بالایی را ایجاد نماید. کارآفرینان در نخستین مرحله از تصمیم‌گیری معمولا با سوالاتی مواجه می‌شوند که پاسخ به چنین سولاتی، در اتخاذ تصمیم نهایی راه‌گشا خواهد بود.

در ادامه، بخشی از رایج‌ترین سوالاتی که مخاطبین سیمرکو در زمینه راه‌اندازی خط تولید مربا، بیان نموده‌اند، مطرح می‌شود. امید است، پاسخ به این‌گونه سوالات، بتواند راه‌گشای کارآفرینان با همتی باشد که در جهت رونق تولید ملی، پای به عرصه تولید نهاده‌اند.

گروه صنعتی سیمرکو با انجام پروژه‌هایی نظیر احداث کارخانه مرباسازی در شهر کابل افغانستان، و تامین قطعات چندین کارخانه مرباسازی در ایران، تجربیات با ارزشی را در زمینه طراحی خط تولید و بهره‌برداری از انواع خطوط تولید مربا، مارمالاد و عسل کسب نموده است. سیمرکو به عنوان مسئولیت اجتماعی خود، لازم می‌داند تا جهت رونق بخشیدن به تولید داخلی و جلوگیری از خروج مواد به‌صورت خام، آمادگی خود را جهت راه‌اندازی خطوط تولید مرباسازی در انواع کارگاهی و صنعتی، اعلام نماید.

با خط تولید مربا، چه محصولاتی را می‌توان تولید کرد؟

از آنجا که فرآیند تولید و بسته‌بندی در بیشتر انواع خط تولید مربا، یکسان است، با تغییر اندکی در ماشین‌آلات آماده‌سازی، محصولات متنوعی را می‌توان تولید نمود. از جمله رایج‌ترین انواع مربا، می‌توان به مربای توت‌فرنگی، مربای هویج، مربای آلبالو، مربای به و بالنگ اشاره کرد.

آیا امکان تغییر بهره‌برداری در خط تولید مربا وجود دارد؟

بلی، از آنجا که تولید مربا به شکل صنعتی شامل دستگاه تغلیظ‌کننده بچ می‌باشد، می‌تواند به‌عنوان خط تولید رب کارگاهی نیز مورد بهره‌برداری قرار گیرد. همچنین با اعمال تغییرات اندکی در ماشین آلات، تغییر بهره‌برداری از خط تولید مربا به‌عنوان خط تولید کمپوت نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

آیا امکان راه‌اندازی خط تولید مربا به شکل کارگاهی وجود دارد؟

بلی، در صورتی که کارفرما در جلسه حضوری پیش از انجام پروژه، تقاضای راه‌اندازی خط تولید مربا را با کمترین هزینه داشته باشد، با توافقی که در نحوه انجام فرآیندهای آماده‌سازی و تولید انجام می‌شود، ماشین‌آلات خط تولید مربا به‌گونه‌ای طراحی و ساخته‌ می‌شوند که خط تولید در مقیاس کارگاهی، پیاده‌سازی می‌شود.

برای پیاده‌سازی خط تولید مربا، چقدر فضا مورد نیاز است؟

خط تولید مربا با توجه به شکل اجرا (کارگاهی و صنعتی)، به سوله‌ای با مساحت ۶۰۰ تا ۸۰۰ متر مربع نیاز خواهد داشت. قابل ذکر است که این فضا صرفا جهت اجرای سالن تولید بوده و برای سایر بخش‌های کارخانه نیز باید مطابق محاسباتی که در مرحله طراحی کارخانه مربا انجام شده است، فضای مناسب پیش‌بینی شود.

ظرفیت تولید محصول در خط تولید مربا چقدر است؟

خط تولید مربا ساخت شرکت سیمرکو در ظرفیت کارگاهی، به‌صورت روزانه (شیف کاری ۸ ساعته)، به‌میزان ۴۰۰۰ و در ظرفیت صنعتی به میزان ۱۲۰۰۰ شیشه ۲۵۰ گرمی تولید می‌نماید.