خط تولید کمپوت میوه

انواع خط تولید کمپوت میوه سیمرکو

خط تولید کمپوت گیلاس سیمرکو

خط تولید کمپوت گیلاس

خط تولید کمپوت گیلاس ساخت شرکت سیمرکو، مجهز به سیستم هایژنیک جهت سورتنیگ، شستشو و دم‌گیری می‌باشد که گیلاس را به‌صورت کاملا اتوماتیک و مطابق ضوابط بهداشتی،‌ جهت فرآیند کمپوت‌سازی آماده می‌نماید. این خط، جهت تولید انواع کمپوت گیلاس و آلبالو در شربت‌های فرموله‌شده متنوع، قابل بهره‌برداری می‌باشد.

خط تولید کمپوت گیلاس
خط تولید کمپوت سیب سیمرکو

خط تولید کمپوت سیب

خط تولید کمپوت سیب ساخت شرکت سیمرکو، مجهز به ماشین‌آلات تمام‌اتوماتیک فرآوری است که طی فرآیندهای شستشو، سورتینگ، دم‌گیری و قاچ‌کردن، سیب را جهت کمپوت‌سازی آماده نموده و عملیات تولید را توسط ماشین‌آلات پرکن حجمی، محلول‌ریز پنیوماتیک، درب‌بند قوطی و اگزاستر انجام می‌دهد. بهره‌برداری از این خط جهت تولید محصولاتی نظیر کمپوت سیب و به‌طور کلی کمپوت میوه‌های هسته سنگی از جمله کمپوت هلو با فرمولاسیون‌های متنوع، امکان‌پذیر می‌باشد.

خط تولید کمپوت سیب

خط تولید کمپوت گلابی

خط تولید کمپوت گلابی ساخت شرکت سیمرکو، با بهره‌گیری از ماشین‌آلات تمام‌اتوماتیک سورتینگ، دم‌گیر و قاچ‌کن، جهت تولید کمپوت گلابی در اشکال قاچ‌شده و درسته (مجلسی) مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. این خط، مجهز به دستگاه فرمولاسیون دو مرحله‌ای است که امکان اضافه‌کردن آبلیمو و سرکه جهت تولید انواع شربت با فرمولاسیون‌های متنوع را فراهم می‌نماید.

خط تولید کمپوت گلابی
خط تولید کمپوت آناناس سیمرکو

خط تولید کمپوت آناناس

خط تولید کمپوت آناناس ساخت شرکت سیمرکو، عملیات فرآوری شامل شستشو، سورتینگ، درجه‌بندی، گًل‌گیری و قاچ کردن را با ماشین‌آلات آماده‌سازی تمام‌اتوماتیک انجام داده و محصول نهایی را با ماشین‌آلات عمومی کنسروسازی نظیر پرکن حجمی، اگزاستر و درب‌بند قوطی تولید می‌نماید. این خط جهت تولید کمپوت آناناس به‌صورت اسلایسی و یا نگینی با شربت‌های فرموله‌شده متنوع مورد بهره‌‌برداری قرار می‌گیرد.

خط تولید کمپوت آناناس
خط تولید کمپوت آلوئه ورا سیمرکو

خط تولید کمپوت آلوئه ورا

خط تولید کمپوت آلوئه‌ورا ساخت شرکت سیمرکو، با بهره‌گیری از ماشین‌آلات فرآوری تمام‌اتوماتیک پوست‌گیر و دایسر (حبه‌کن)، مواد اولیه را جهت تولید کمپوت آماده می‌نماید. تولید محصول نهایی در این خط، به‌صورت اتوماتیک و توسط ماشین‌آلات عمومی کمپوت‌سازی نظیر پرکن حجمی، محلول‌ریز پنیوماتیک، درب‌بند قوطی و دستگاه اگزاستر انجام می‌شود.

خط تولید کمپوت آلوئه ورا

قیمت خط تولید کمپوت میوه

 

خرید خط تولید کمپوت میوه

استعلام قیمت خط تولید کمپوت

قیمت خط تولید کمپوت بر اساس میزان اتوماسیونی که در ماشین‌آلات وجود دارد و همچین با توجه به ظرفیت تولید، تعیین می‌شود. در صورتی که اتوماسیون کامل خط تولید، مد نظر باشد، به ویژه در مورد فرآیند سورتینگ میوه، قیمت تمام‌شده افزایش چشم‌گیری خواهد یافت. به‌صورت معمول قیمت خط تولید کمپوت میوه در بازه خطوط تولید با قیمت متوسط طبقه‌بندی می‌شود.

جهت استعلام آخرین قیمت‌ تما‌م شده خطوط تولید کمپوت گیلاس، کمپوت سیب، کمپوت گلابی، کمپوت آناناس و کمپوت آلوئه‌ورا، با بخش فروش سیمرکو در تماس باشید.

ماشین‌آلات خط تولید کمپوت میوه

خط تولید کمپوت شامل بخش‌های زیر است:

بهره‌برداری‌های رایج از خط تولید کمپوت میوه

رایج‌ترین انواع بهره‌برداری خطوط تولید کمپوت میوه عبارتند از؛

کمپوت آلوئه‌ورا

کمپوت آلوئه‌ورا

کمپوت آناناس

کمپوت آناناس

کمپوت گیلاس

کمپوت گیلاس

کمپوت گلابی

کمپوت گلابی

کمپوت هلو

کمپوت هلو

سوالات متداول در زمینه راه‌اندازی خط تولیدکمپوت

خط تولید کمپوت میوه با توجه به موقعیت جغرافیایی ایران به لحاظ ۴ فصل بودن و دسترسی به مواداولیه فراوان و با کیفیت، گزینه مناسبی جهت ایجاد ارزش افزوده و پیشگیری از خام‌فروشی مواد می‌باشد.

شرکت سیمرکو با توجه به فعالیت چندین ساله در زمینه راه‌اندازی کارخانه‌های صنایع غذایی، سوالات متدوالی که معمولا مخاطبین، در زمینه خط تولید کمپوت‌سازی مطرح نموده‌اند، گردآوری کرده است. پاسخ به این سوالات می‌تواند، بخشی از ابهامات موجود در شروع کار را برطرف نموده و فرآیند تصمیم‌گیری را برای کار‌آفرینان، تسهیل نماید. در ادامه، بخشی از این سولات را به همراه پاسخ‌های کوتاه، مطالعه نمایید.

خط تولید کمپوت در تولید چه محصولاتی قابل بهره‌برداری می‌باشد؟

از آنجا فرآیند تولید کمپوت برای میوه‌های مختلف تقریبا یکسان است، با اعمال تغییر اندکی در ماشین‌آلات آماده‌سازی، تولید محصولاتی نظیر کمپوت آناناس، کمپوت گیلاس، کمپوت هلو، کمپوت گلابی و کمپوت آلوئه‌ورا، با یک خط تولید کمپوت میوه، امکان‌پذیر می‌باشد.

آیا امکان تغییر بهره‌برداری در خط تولید کمپوت وجود دارد؟

بلی، در صورتی‌که ماشین‌آلات مورد نیاز توسط شرکت سیمرکو، طراحی و ساخته شده باشد، تغییر بهره‌برداری در خط تولید کمپوت و استفاده از آن به‌عنوان خط تولید مربا، میسر خواهد بود. تغییر در بهره‌برداری از خط تولید، در هر زمان، طبق توافقات صورت گرفته با کارفرما و با نظارت کارشناسان فنی سیمرکو انجام می‌شود.

خط تولید کمپوت در چه ظرفیت‌هایی اجرا می‌شود؟

خط تولید کمپوت ساخت شرکت سیمرکو در دو ظرفیت کارگاهی و صنعتی، طراحی و اجرا می‌شود. خط تولید کمپوت سیمرکو در ظرفیت کارگاهی قابلیت پردازش ۱ تن میوه در روز و در ظرفیت صنعتی، ۱۰ تن میوه در روز را دارا می‌باشد.

جهت نصب ماشین‌آلات خط تولید کمپوت، چقدر فضا مورد نیاز است؟

جهت پیاده‌سازی ماشین‌آلات و راه‌اندازی خط تولید کمپوت میوه، با توجه به ظرفیت و نحوه چینش ماشین‌آلات، به‌ سوله‌ای با مساحت ۶۰۰ تا ۸۰۰ مترمربع، کفایت خواهد کرد.

گروه صنعتی سیمرکو با فراهم کردن تسهیلاتی جهت امکان راه‌اندازی خط تولید کوچک کمپوت میوه، امکان ایجاد این خط را برای باغداران در مقیاس کوچک فراهم نموده است. همچنین در صورتی که راه‌اندازی خط تولید کمپوت میوه با اهداف صادراتی مد نظر باشد، مکانیزه کردن این با دستگاه‌های تمام‌اتوماتیک میسر خواهد بود.