خط تولید کنسرو حبوبات

انواع خط تولید کنسرو حبوبات سیمرکو

خط تولید کنسرو لوبیا چیتی

خط تولید کنسرو لوبیا ساخت شرکت سیمرکو، مجهز به دستگاه فرمولاسیون دو مرحله‌ای با طراحی منحصربفرد است که برای تولید انواع کنسرو لوبیا با سس‌های متنوع، از جمله لوبیا با قارچ، قابل بهره‌برداری می‌باشد. خط تولید کنسرو لوبیا به‌عنوان یکی از پربازده‌ترین انواع خط تولید کنسرو غیرگوشتی به‌جهت ایجاد ارزش افزوده بالا در محصول نهایی، شناخته می‌شود.

خط تولید کنسرو لوبیا چیتی

خط تولید کنسرو نخود فرنگی

خط تولید کنسرو نخود فرنگی ساخت شرکت سیمرکو، با اعمال اتوماسیون بر روی فرآیندهایی چون غلاف‌گیری، شستشو، سورتینگ، بلانچینگ، فرمولاسیون، پرکردن، درب‌بندی، اتوکلاو و بسته‌بندی، محصولی را تولید می‌نماید که به‌لحاظ کنترل کیفی در بالاترین حدود استاندارد بوده و قابلیت عرضه در بازرهای داخلی و خارجی را خواهد داشت.

خط تولید کنسرو نخود فرنگی

خط تولید کنسرو نخود آبگوشتی

خط تولید کنسرو نخود آبگوشتی ساخت شرکت سیمرکو، با بهره‌گیری از ماشین‌آلاتی نظیر شن‌گیر حبوبات، بلانچر، پرکن دوار، درب‌بند قوطی و اتوکلاو تمام‌اتومات، فرآیند‌های آماده‌سازی و تولید محصول را به‌صورت کاملا اتوماتیک انجام ‌می‌دهد. خط تولید کنسرو نخود آبگوشتی، جهت تولید محصول با اهداف صادراتی، قابلیت تولید کنسرو نخود را با فرمولاسیون‌های متنوع دارا می‌باشد.

خط تولید کنسرو نخود آبگوشتی

خط تولید کنسرو قارچ

خط تولید کنسرو قارچ ساخت شرکت سیمرکو، طراحی و ساخته‌شده با ماشین‌آلات تمام‌استیل ضدزنگ، به‌عنوان یکی از پربازده‌ترین انواع خط تولید کنسرو غیرگوشتی ، جهت تولید و بسته‌بندی انواع قارچ کنسروی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. این خط قابلیت تولید انواع محصولات کنسروی مشتق شده از قارچ از جمله کنسرو قارچ دکمه‌ای و کنسرو قارچ اسلایسی را با سس‌های متنوع فرموله‌شده ، دارا می‌باشد.

خط تولید کنسرو قارچ
خط تولید کنسرو لپه سیمرکو

خط تولید کنسرو لپه

خط تولید کنسرو لپه ساخت شرکت سیمرکو، با بهره‌گیری از ماشین‌آلات فرآوری حبوبات نظیر سورتنیگ،شن‌گیر و بلانچر، لپه پاک‌شده را جهت کنسروسازی آماده کرده و فرآیند تولید را با ماشین‌آلات پرکن حجمی، درب‌بند قوطی و اتوکلاو افقی تمام‌اتوماتیک، انجام می‌دهد.

خط تولید کنسرو لپه

خط تولید کنسرو عدسی

خط تولید کنسرو عدسی ساخت شرکت سیمرکو، به‌عنوان یکی از پربازده‌ترین انواع خط تولید کنسرو غیر گوشتی مجهز به ماشین‌آلات فرمولاسیون دومرحله‌ای و اتوکلاو تمام‌اتومات کنسروسازی است که امکان تولید کنسرو عدسی با سس‌های متنوع را فراهم می‌نماید.

خط تولید کنسرو عدسی

خط تولید کنسرو باقلا

خط تولید کنسرو باقلا ساخت شرکت سیمرکو، با استفاده از دستگاه‌های فرآوری نظیر غلاف‌گیر باقلا، فرآیند فرآوری را به‌شکل اتوماتیک انجام داده و محصول کنسرو باقلا را طی فرآیندهای کنسروسازی، تولید می‌نماید. این خط تولید، مجهز به دستگاه فرمولاسیون دو مرحله‌ای است که تولید محصول با سس‌های متنوع را امکان‌پذیر می‌سازد.

خط تولید کنسرو باقلا
خط تولید کنسرو ذرت سیمرکو

خط تولید کنسرو ذرت

خط تولید کنسرو ذرت ساخت شرکت سیمرکو، توسط ماشین‌آلات نیمه‌اتوماتیک یا تمام‌اتوماتیک فرآوری، ذرت را به‌‌صورت دان‌شده و یا خوشه‌ای دریافت کرده و جهت فرآیند کنسروسازی آماده‌ می‌نماید. فرآیند تولید کنسرو ذرت در این خط، با بهره‌گیری از ماشین‌آلاتی چون پرکن دوار، محلول‌ریز پنیوماتیک، درب‌بند قوطی و اتوکلاو تمام‌اتومات انجام می‌شود.

خط تولید کنسرو ذرت
خط تولید کنسرو خاویار بادمجان سیمرکو

خط تولید کنسرو خاویار بادمجان

خط تولید کنسرو خاویار بامجان جهت تولید انواع فرآورده‌های حاصل از بادمجان از جمله خورش بادمجان با فرمولاسیون‌های متنوع مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. فرآیندهای آماده‌سازی، تولید و بسته‌بندی در این خط، به‌صورت اتوماتیک توسط ماشین‌آلات پوست‌گیر بادمجان، دستگاه شستشو، دیگ پخت، فرمولاسیون، پرکن، درب‌بند و تونل اگزاست انجام می‌شود.

خط تولید کنسرو خاویار بادمجان

فیلم خط تولید کنسرو حبوبات

فیلم خط تولید کنسرو حبوبات

قیمت خط تولید کنسرو حبوبات

 

خرید خط تولید کنسرو حبوبات

استعلام قیمت خط تولید کنسرو حبوبات

خط تولید کنسرو حبوبات سیمرکو در ظرفیت‌های کم ( ۵ الی ۱۰ هزار)، متوسط ( ۲۰ الی ۴۰ هزار) و بالا ( ۴۰ الی ۷۵ هزار) قوطی در روز اجرا می‌شود. قیمت نهایی خط تولید با توجه به ظرفیت خط و نوع اجرای آن تعیین می‌گردد. عملیات پرکردن و درب‌بندی در خطوط تولید با ظرفیت بالا به‌صورت تمام‌اتوماتیک انجام می‌شود که موجب افزایش قیمت و همچنین افزایش کارایی خواهد شد.

جهت استعلام آخرین قیمت‌ تما‌م شده خطوط تولید کنسرو لوبیا، نخود، قارچ، لپه، عدسی، باقلا، ذرت و خاویار بادمجان با بخش فروش گروه صنعتی سیمرکو تماس حاصل نمایید.

راه‌اندازی خط تولید کنسرو حبوبات

راه‌اندازی خط تولید: از ایده اولیه تا تولید محصول نهایی

ماشین‌آلات خط تولید کنسرو حبوبات

خط تولید کنسرو حبوبات شامل بخش‌های زیر است:

بخش آماده‌سازی : شن‌گیر، غلاف‌گیر، وان شستشو، اسلایسر قارچ، بلانچر، پاتیل صنعتی

بخش تولید: پرکن، فرمولاسیون، محلول‌ریز، اگزاست، درب‌بند،قوطی‌شور، وان انتظار، اتوکلاو

بخش بسته‌بندی: جت‌پرینتر، شیرینک‌پک

بهره‌برداری‌های رایج از خط تولید کنسرو غیرگوشتی

خط تولید کنسرو کنسرو غیرگوشتی شامل تولید کنسرو حبوبات و سبزیجات می‌باشد که در موارد زیر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد:

کنسرو لوبیا چیتی

کنسرو لوبیا چیتی

کنسرو نخود فرنگی

کنسرو نخود فرنگی

کنسرو نخود آبگوشتی

کنسرو نخود آبگوشتی

کنسرو ذرت

کنسرو ذرت

کنسرو قارچ

کنسرو قارچ

سوالات متداول در زمینه راه‌اندازی خط تولید کنسرو حبوبات

کنسرو حبوبات به‌عنوان یکی از مهم‌ترین اقلام کنسرو غیرگوشتی، جایگاه ویژه‌ای در سبد غذایی خانوارهای ایرانی دارند. علاوه‌بر این، به جهت گسترش فرهنگ گیاهخواری، کنسروهای غیرگوشتی جایگاه مناسبی در همه جهان برخوردار شده‌اند. راه‌اندازی خط تولید کنسرو حبوبات، چه با هدف تامین نیاز بازارهای داخلی و چه با اهداف صادراتی، در صورتی‌که در مراحل امکان‌سنجی با مطالعات کافی همراه شده‌ و با برنامه‌ریزی مدونی اجرا شود، توجیه اقتصادی مناسبی خواهد داشت.

کارآفرینانی که قصد راه‌اندازی این خط تولید را دارند، عموما با سولاتی مواجه می‌شوند که پاسخ به چنین سوالاتی در مراحل اولیه تصمیم‌گیری برای آن‌ها سودمند خواهد بود. سولات فنی‌تر که در مراحل بعدی مطرح می‌شوند، غالبا در کارگروه‌های ویژه بررسی شده و با جزییات بیشتر در اختیار کارآفرینان قرار می‌گیرند.

گروه صنعتی سیمرکو با اجرای پروژه‌هایی نظیر اجرای کارخانه کنسروسازی در عراق و راه‌اندازی خط تولید کنسرو برنج و خورش در افغانستان، جایگاه شناخته‌شده را در میان کشورهای همسایه کسب‌ نموده است. حفظ و ارتقاء چنین جایگاهی با تولید ماشین‌آلات با کیفیت و پشتیبانی مناسب از مشتریان، همواره از مهم‌ترین خطوط مشی سیمرکو بوده است.