انواع خطوط تولید سیمرکو

انواع خط تولید رب گوجه‌فرنگی سیمرکو

خط تولید رب گوجه فرنگی

خط تولید رب گوجه‌فرنگی ساخت سیمرکو در انواع کارگاهی، نیمه‌اتومات و تمام‌اتوماتیک برای تولید انواع محصولات فرآوری شده گوجه‌فرنگی با فرآیندهای هات‌بریک و کلدبریک قابل بهره‌برداری می‌باشد.
خط تولید رب‌ گوجه‌فرنگی جهت تولید محصولاتی با بریکس ۲۰ الی ۳۸ در ظرفیت‌های ۵۰ الی ۱۵۰۰ تن در ۲۴ ساعت طراحی و ساخته می‌شود.

* جهت مشاهده انواع خط تولید رب گوجه فرنگی دکمه زیر را کلیک نمایید.

خط تولید رب گوجه فرنگی
انواع خط تولید کنسرو گوشتی سیمرکو

خط تولید کنسرو گوشتی

خط تولید کنسرو گوشتی ساخت شرکت سیمرکو با بهره‌گیری از اتوکلاوهای تمام‌اتوماتیک، با هردو مکانیسم تحت خلا و تحت فشار، محصولی با پخت یکنواخت و کیفیت بالا را ارائه می‌دهد. خط تولید کنسرو گوشتی با ظرفیت ۱۵ الی ۱۲۰ هزار قوطی در روز جهت تولید کنسرو تن ماهی، کنسرو کله‌پاچه و غذای حیوانات خانگی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

* جهت مشاهده انواع خط تولید کنسرو گوشتی دکمه زیر را کلیک نمایید.

خط تولید کنسرو گوشتی

خط تولید کنسرو حبوبات

خط تولید کنسرو حبوبات سیمرکو مجهز به دستگاه فرمولاسیون دو مرحله‌ای با طراحی منحصربفرد است که برای تولید انواع محصولات کنسرو حبوبات با سس‌های متنوع، مناسب خواهد بود. خط تولید کنسرو حبوبات با ظرفیت ۲۰ الی ۱۰۰ هزار قوطی در روز جهت تولید محصولاتی نظیر کنسرو لوبیا، کنسرو قارچ و خاویار بادمجان قابل بهره‌برداری می‌باشد.

* جهت مشاهده انواع خط تولید کنسرو حبوبات دکمه زیر را کلیک نمایید.

خط تولید کنسرو حبوبات

خط تولید کمپوت میوه

خط تولید کمپوت میوه سیمرکو مجهز به سیستم دوزینگ اتوماتیک جهت فرمولاسیون انواع محصولات است که میزان دقیقی از ترکیبات مختلف را ترکیب نموده و محصولی با کیفیت را ارائه می‌دهد.
خط تولید کمپوت در ظرفیت 10 تا 70 هزار قوطی در روز جهت تولید انواع کمپوت آناناس، گیلاس، سیب، هلو و آلوئه‌ورا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

* جهت مشاهده انواع خط تولید کمپوت میوه دکمه زیر را کلیک نمایید.

خط تولید کمپوت میوه

خط تولید ترشی و شوریجات

خط تولید ترشیجات و شوریجات سیمرکو به دو شکل تخمیر سنتی و تخمیر صنعتی، طیف وسیعی از محصولات ترشیجات و شوریجات را در مقیاس‌های کارگاهی و کارخانه‌ای ارائه می‌دهد. این خط با ظرفیت ۲ الی ۱۵ تن در روز جهت تولید محصولاتی نظیر ترشی مخلوط، ترشی لیته، کنسرو زیتون و خیارشور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

* جهت مشاهده انواع خط تولید ترشی و شوریجات دکمه زیر را کلیک نمایید.

خط تولید ترشی و شوریجات
خط تولید مربا و عسل سیمرکو

خط تولید مربا و عسل

خط تولید مربا و مارمالاد ساخت شرکت سیمرکو با بهره گیری از سیستم APV جهت پخت مداوم مواد، محصولی با کیفیت و رنگ و مزه یکنواخت را ارائه می‌دهد. خط تولید مربا با ظرفیت ۱ الی ۱۰ تن در روز در تولید انواع مربای آلبالو، هویج،توت‌فرنگی، انجیر، بِه، بالنگ و گل‌محدی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

* جهت مشاهده انواع خط تولید مربا و عسل دکمه زیر را کلیک نمایید.

خط تولید مربا و عسل

خط تولید تمام اتوماتیک سیمرکو

خط تولید تمام اتوماتیک خط تولیدی است که به کمترین نیروی انسانی ممکن نیاز دارد و معمولا به افرادی توصیه می‌شود که تمایل به صرف هزینه ثابت بیشتر به منظور کاهش هزینه‌های جاری را دارند.

 بهره‌مندی از واسط کاربری HMI که به سیستم PLC خط تولید متصل می‌شود، امکان ایجاد کنترل کامل خط را توسط اپراتور فراهم می‌کند. از آن‌جا که در خط تولید تمام اتوماتیک، نیروی انسانی کنترل کمتری بر روند تولید دارد، محصولات تولید شده معمولا از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.مجوزهای بهداشتی برای این نوع از خطوط تولید، به دلیل دخالت کم نیروی انسانی، معمولا به راحتی صادر می‌شود.

خط تولید پرتابل سیمرکو

خط تولید پرتابل یا خط تولید قابل حمل، خط  تولیدی است که می‌توان آن را به راحتی از نقطه‌ای به نقطه دیگر جابه‌جا نمود و در محل دلخواه، راه‌اندازی کرد. در این نوع خط تولید، معمولا از ماشین‌آلاتی استفاده می‌شود که از نظر ابعاد، محدودیت‌های ارتفاع را در جابه‌جایی توسط تریلر ، برآورده نمایند.

شرکت سیمرکو برای نخستین بار در ایران، طراحی و ساخت خط تولید رب پرتابل را با بهره‌گیری از ماشین‌آلات کم‌ارتفاع اجرایی نموده است. خط پرتابل هم به شکل اتوماتیک و هم به شکل نیمه‌اتوماتیک قابلیت پیاده‌سازی خواهد داشت.

خط تولید کارگاهی سیمرکو

خط تولید کارگاهی خط تولیدی است که در اجرای آن، سعی بر استفاده حداکثری از نیروی انسانی و استفاده حداقلی از ماشین‌آلات می‌شود. در این نوع خطوط تولید، فرآیندهای آماده‌سازی و تولید، تا جایی که استانداردهای بهداشتی اجازه دهند، به صورت دستی و با استفاده از پرسنل تولید انجام می‌شوند. مجوزهای بهداشتی به این نوع خطوط، به شرط رعایت ضوابط بهداشتی از سمت پرسنل تولید، تعلق خواهد گرفت.

خط تولید کوچک خانگی

خط تولید کوچک خانگی  نوعی از خط است که در آن یک محصول تولید شده به روش خانگی به شیوه صنعتی بسته‌بندی می‌شود. این نوع خط تولید معمولا برای بسته‌بندی محصولاتی نظیر مربا و ترشی استفاده می‌شوند. ماشین‌آلات درب‌بند و پرکن مهم‌ترین ماشین‌آلاتی هستند که در این نوع خطوط تولید مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مجوزهای بهداشتی به این نوع خطوط تولید تعلق نخواهد گرفت، با این حال به‌دلیل داشتن مزایایی از جمله هزینه کم سرمایه‌گذاری و محصول پرتقاضا هم‌چنان در مقیاس‌های کوچک، راه‌اندازی می‌شوند.

خط تولید اورهال‌شده سیمرکو

خط تولید اورهال‌شده خط تولیدی متشکل از ماشین‌آلات دست‌دوم است که پس از طی مراحل بازسازی و تعمیر در خط تولید جایگذاری شده‌اند. مزیت اصلی خطوط تولید اورهال‌شده، استفاده از ماشین‌آلات با کیفیت از برندهای معتبر و کاهش هزینه‌های سرمایه‌گذاری اولیه تا ۴۰ درصد است.

کلیه ماشین‌آلات خطوط تولید سیمرکو با توجه به توافق انجام شده در پروپوزال، مطابق نیاز‌های تولیدی مشتری، طراحی و ساخته می‌شوند. در صورت تمایل مشتری، مراحل صفر تا صد نصب و راه‌اندازی خط تولید و همچنین تولید آزمایشی محصول توسط گروه صنعتی سیمرکو انجام خواهد شد.