آموزش و پشتیبانی

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایی که خریداران ماشین‌آلات همواره با آن مواجه هستند، نگرانی از بابت استهلاک تدریجی دستگاه‌ها و متوقف شدن خط تولید است. شرکت سیمرکو به خوبی می‌داند که یک ساعت توقف در خط تولید ممکن است چه پیامدهای زیانباری را برای تولیدکنندگان به همراه داشته باشد. به همین دلیل است که این شرکت، فروش را نقطه پایانی بر ارتباط با مشتری ندانسته و استقرار واحد خدمات پس از فروش را در اولویت دستور کار‌های خود قرار می‌دهد.

پشتیبانی از کارخانه مشتریان

پشتیبانی از کارخانه مشتریان با انجام بازرسی‌های دوره‌ای و همچنین آموزش تامین و نگهداری از ماشین‌آلات از جمله خدمات پس از تحویل کارخانه می‌باشد که توسط دپارتمان‌های فنی و تحقیق‌‌و توسعه سیمرکو انجام می‌شود. فرآیند پشتیانی شامل همه اقداماتی است که نگهداشت ماشین‌آلات و در صورت لزوم تعمیر و بازگرداندن آن‌ها به چرخه تولید را تضمین می‌‌کند. بازرسی‌های پیشگیرانه، رفع اشکالات فنی و پایش مداوم عملکرد ماشین‌آلات، از جمله اقداماتی هستند که در چارچوب یک پشتیبانی مناسب، می‌توانند بقای یک خط تولید را برای مدتی طولانی بیمه نمایند.

خدمات آموزشی

مجموعه سیمرکو پس از تحویل نهایی خط تولید به مشتریان، آموزش‌های لازم در سه زمینه کلی نگهداری از ماشین‌آلات، فرمولاسیون تولید، و برنامه‌ریزی را در اختیار تولیدکننده قرار می‌دهد.

آموزش نگهداری از ماشین‌آلات

تیم آموزشی سیمرکو موارد لازم برای آنکه ماشین‌آلات خط تولید بتوانند با کمترین استهلاک و بیشترین کارایی به فعالیت خود ادامه دهند، به پرسنل خط تولید ارائه می‌دهد تا از سلامت خط تولید و فعال بودن آن در درازمدت مطمئن شود. برخی از مهم‌ترین این آموزش‌ها عبارتند از:

آموزش فرمولاسیون تولید

سیمرکو با تنظیم جلساتی با مدیر تولید کارخانه، آموزش‌های لازم برای فرمولاسیون تولید را به او ارائه می‌دهد تا از کیفیت محصولاتی که با ماشین‌آلات سیمرکو تولید شده‌اند، اطمینان حاصل نماید.

آموزش برنامه‌ریزی تولید

برنامه‌ریزی برای تولید، مهم‌ترین موضوع مدیریتی یک خط تولید است، که نیاز به تخصص و دانش فراوانی دارد. گروه صنعتی سیمرکو، تکنیک‌هایی را به مدیران خط تولید ارائه می‌دهد که برخاسته از تجربیات چندین ساله این شرکت در زمینه تولید انواع ماشین‌آلات صنایع‌غذایی است و می‌تواند تاثیر مثبتی در انتخاب یک برنامه ریزی تولید بهینه برای کارخانه داشته باشد.

فاز چهار پروژه

  • آموزش نگهداری از ماشین‌آلات
  • آموزش فرمولاسیون تولید
  • آموزش برنامه‌ریزی تولید
  • بازرسی‌ها دوره‌ای از کارخانه مشتری
  • بازرسی‌ موردی و عیب‌یابی از خط تولید

پشتیبانی شرکت سیمرکو از کارخانه مشتریان بسته به نوع قرارداد، به‌صورت پشتیبانی موردی در پی گزارش اختلال و خرابی، یا به‌صورت پشتیبانی دوره‌ای طی بازرسی‌های مداوم کارشناسان از خط تولید انجام می‌شود.