راه‌اندازی کارخانه

1

مشاوره و امکان‌سنجی

2

اجرای زیرساخت

3

ساخت ماشین‌آلات

4

راه‌اندازی خط تولید

5

آموزش و پشتیبانی


مشاوره تخصصی راه‌اندازی خط تولید

مشاوره تخصصی

در جلسات تخصصی مشاوران شرکت سیمرکو ، اطلاعات مورد نیاز با توجه به نیازسنجی که از درخواست کارفرما صورت می‌گیرد، گردآوری و مستندسازی شده و در نهایت ، نتایج تحلیل داده‌های موجود‌، در قالب یک برنامه زمانبدی از اجرای پروژه، به صورت (گان چارت) فازبندی شده ارائه می‌گردد.

اجرای زیرساخت

زیر ساخت‌های مورد نیاز برای راه‌اندازی خط تولید کارخانه، اعم از برق صنعتی، پایپینگ، موتورخانه و سپتیک، توسط مجریان تائید شده و گرید A در این حوزه و زیر نظر بخش فنی مهندسی شرکت سیمرکو صورت می‌پذیرد.

ساخت ماشین‌آلات

ماشین آلات خط تولید با نرم افزارهایی چون SOLID WORKS ، ABAQUS ، CATIA شبیه سازی شده و پس از انجام ملاحظات فنی، مطابق نقشه اجرائی، در واحد فنی ساخته می‌شوند.

راه‌اندازی خط تولید

تیم فنی شرکت سیمرکو در مرحله راه‌اندازی خط تولید کارخانه، با در نظرگرفتن الزامات و استانداردهای مورد نیاز یک خط تولید و مطابق نقشه های جانمائی و از قبل طراحی شده توسط تیم پشتیبانی شرکت و با کنترل موارد فنی و ایمنی، اقدام به راه‌اندازی خط تولید در محل کارخانه مشتری می‌نماید.

آموزش و پشتیبانی

بازرسی‌های پیشگیرانه، رفع اشکالات فنی و پایش مداوم عملکرد ماشین‌آلات، از جمله اقداماتی هستند که در چارچوب یک پشتیبانی مناسب، می‌توانند بقای یک خط تولید را برای مدتی طولانی بیمه نمایند. گروه صنعتی سیمرکو با انجام بازرسی‌های موردی و دوره‌ای از کارخانه، عملکرد خط تولید را تضمین می‌کند.

تولید و بسته‌بندی مواد غذایی به عنوان یکی از سودآورترین مشاغل، همواره از جمله جذاب‌ترین موضوعات برای سرمایه‌گذاری به شمار آمده است. با این حال، روند پیچیده راه‌اندازی کارخانه در بسیاری از موارد، ممکن است به عنوان سدی بزرگ از ورود سرمایه‌گذاران به این حوزه جلوگیری نماید. شرکت سیمرکو با هدف آسان‌ کردن این روند برای صاحبان کسب‌وکار، راه‌اندازی کارخانه از صفر تا صد را به عنوان یکی از مهم‌ترین خدمات خود به مشتریان معرفی می‌کند به طور خلاصه، از زمان شکل‌گیری یک ایده سرمایه‌گذاری در ذهن مشتری تا زمان تولید و فروش محصول در بازار، تیم‌های مختلف شرکت سیمرکو در کنار او خواهند بود تا تولید محصول، مطابق با برنامه‌ زمان‌بندی از پیش‌تعیین شده، انجام شود.

شرکت سیمرکو به خوبی از اهمیت پارامتر زمان در موضوعاتی که مربوط به سرمایه‌گذاری در تولید مواد غذایی می‌باشند، آگاه است. درهمین راستا، از زمانی که یک پروژه راه‌اندازی کارخانه به شرکت واگذار می‌شود، تیم‌های مختلف از جمله، دپارتمان‌ مشاوره، ساخت‌و‌تولید، نصب‌و‌راه‌اندازی، پشتیبانی و بازرگانی، به صورت هماهنگ و همزمان‌ با هم اقدامات لازم را انجام می‌دهند تا در کمترین زمان ممکن، پروژه موردنظر اجرایی شود.

صفر تا صد راه‌اندازی کارخانه

سیمرکو، طراح و سازنده انواع خطوط تولید صنایع غذایی

صفر تا صد راه‌اندازی کارخانه به‌عنوان یکی از مهم‌ترین خدمات گروه صنعتی سیمرکو، جهت رونق بخشیدن به تولید ملی برای کارآفرینایی که علاقه‌مند به حوزه تولید مواد غذایی هستند، انجام می‌شود. گروه صنعتی سیمرکو، سعی دارد تا همسو با طراحی و ساخت ماشین‌آلات، با تسهیل فرآیندهایی چون اخذ مجوز، نگارش طرح توجیهی، تهیه نقشه‌های اجرایی و مطالعات بازار، مسیر تولید را برای کارآفرینان کشور هموارتر سازد.

امکان‌سنجی اولیه، طراحی و اجرای نقشه‌های عمرانی، طراحی و ساخت ماشین‌آلات، اجرای زیرساخت‌های مورد نیاز کارخانه و راه‌اندازی خط تولید از جمله اقدامات شرکت سیمرکو در راه اندازی یک کارخانه می‌باشند که توسط دپارتمان‌های تخصصی سیمرکو و جمعی از مجریان سرشناس همکار در حوزه راه اندازی کارخانه صنایع‌غذایی انجام می‌شوند.

برخی از مهمترین اقدامات سیمرکو جهت راه‌اندازی کارخانه عبارتند از:

امکان‌سنجی اولیه طرح در جلسات مشاوره رایگان در محل دفتر مرکزی گروه صنعتی سیمرکو انجام می‌شود. در صورت انجام توافقات اولیه، تیم فنی سیمرکو با انجام بازدید میدانی از محل اجرای پروژه، شرایط موجود را بررسی کرده و برنامه زمان‌بندی راه‌اندازی کارخانه را با ساختار شکست کار (wbs) ارائه می‌دهد.